Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Шановні виборці міста Ромни та Роменського району
06.06.2016

На численні звернення громадян України щодо отримання інформації з Державного реєстру виборцівЦентральною виборчоюкомісією прийнята постанова від 20 травня 2016 року № 125 “Про деякі питання забезпечення реалізації громадянами України права на отримання інформації з Державного реєстру виборців.”

Згідно з цією постановою, громадяни України, виборча адреса яких належить до території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, мають право звернутись з письмовим запитом до органу ведення Реєстру не за своєю виборчою адресою та отримати інформацію з Державного реєстру виборців щодо змісту своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців  у встановленому частинами першою або другою статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” порядку.

Також, у разі звернення такого громадянина згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” з письмовим запитом про надання інформації щодо персональних даних осіб, які внесені до Реєстру за його власною виборчою адресою, до органу ведення Реєстру, повноваження якого не поширюються на територію, до якої належить зазначена виборча адреса, цей орган надсилає відповідь на запит на вказану в ньому адресу  з дотриманням вимог частини сьомої статті 21 Закону.

У разі невідповідності зазначених у запиті ідентифікаційних персональних даних чи виборчої адреси суб’єкта звернення даним про нього  у Реєстру відділ ведення Реєстру надсилає на вказану  в запиті адресу відмову в задоволенні запиту із зазначенням підстави відмови.

Прийом виборців міста Ромни здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 65 (приміщення колишньої військової частини, 1-й поверх),

Графік прийому виборців: з 8-00 до 17-15 год., а в п’ятницю –до 16-00 год.

тел. 2-20-14, 2-10-62, 2-46-28.

Прийом виборців Роменського району здійснює відділ ведення Державного реєстру виборців Роменської районної державної адміністрації за адресою: м.Ромни, бульвар Свободи, 1 (4-йповерх, каб. № 41), тел.. 2-35-14, 2-15-42.

Графік прийому виборців: з 8-00 до 17-15 год.,  в п’ятницю  -  до 16-00 год.

Наталія Задорожна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Роменської міської ради

Володимир Куріпко - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації


за повідомленням  відділу ведення

Державного реєстру виборців     

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa