Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Моніторинг гуртожитків
09.06.2016

07 червня 2016 р. в малому залі засідань Роменської міської ради відбулись засідання громадської комісії з житлових питань, наглядової ради в сфері розподілу соціального житла та комісії з проведення інвентаризації гуртожитків, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», незалежно від форми власності.

На цих засіданнях були розглянуті питання про взяття громадян на квартирний (соціальний) облік у міськвиконкомі, зокрема колишніх військовослужбовців нашого міста, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України, та внесення змін в облікові дані громадян, які перебувають на такому обліку.

Особливу увагу було прикуто до питання проведення перевірок  протягом червня – липня поточного року неприватизованих кімнат в гуртожитках, які належать територіальній громаді міста Ромни. До участі у проведенні перевірок буде залучено працівників міськвиконкому, організації, яка здійснює обслуговування та утримування гуртожитку, та правоохоронних органів.

Перевірки гуртожитків буде здійснено з метою виконання пункту третього рішення Роменської міської ради від 28.04.2016 «Про комісію з проведення інвентаризації гуртожитків, на які поширюється дія Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», незалежно від форми власності».


За інформацією відділу обліку і розподілу житла

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa