Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Конкурс бізнес-планів
08.08.2016

З метою підтримки молодіжних ініціатив у галузі підприємництва у вересні 2016 року управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.08.2015 №2881/968, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 вересня 2015 р. за 1047/27492, листа Міністерства молоді та спорту України від 30.05.2016 № 4865/3.2 щодо проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді  (Положення додається).

Запрошуємо молодь міста взяти участь у  Конкурсі!

Заявки та бізнес-плани - надаються до управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації до 10.09.2016 у відповідності до вимог Положення (Відділ молоді Сумської ОДА, ел.адреса: sumy_molod_oda@ukr.net).

Додаток:
Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді на 9 арк. в 1 прим.


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa