Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 18 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Ромни: Конкурс!
12.08.2016

 Виконавчий комітет Роменської міської ради  Сумської області оголошує конкурс із визначення  перевізника на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у звичайному режимі руху

 
об’єкта
№ марш
руту
 
Початковий та кінцевий пункти, найменування кінцевих зупинок
Необхідна кількість автобусів для виконання рейсів (од.)
Інтервал руху на маршруті, хв.
Вимоги до автобуса (Клас, загальна пасажиромісткість, пас.)
Сумарна кількість автобусів на маршрутах, що входять до об’єкту конкурсу
Автобуси, що працюють в звичайному режимі руху
Резерв ТЗ
1
3
«Лучки» -Поштамт»
1
1
60
I, II
Понад 22 пас
2
2
6
«вул.Каті Зеленко - пл.Засульська»
 
2
1
30
I, II
Понад 22 пас
3
3
9
«вул.Франка - пл.Засульська»
1
1
60
 
 
I, II
Понад 22 пас
2
4
 
10
«Вул.Берегова -вул.Космонавтів (СБК)»
2
1
30
I, II
Понад 22 пас
3
 
14
 
«Коледж КНЕУ-ШБУ-13»
1
1
60
I, II
Понад 22 пас
2
 
Конкурси на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводять відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами та доповненнями, та Умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни, затверджених  рішенням  виконкому міської ради від 17.06.2015  №77 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни зі змінами та доповненнями.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування щоденно у звичайному режимі руху залучаються автобуси загальною пасажиромісткістю , що відповідають класу I, ІІ згідно з пунктом 4.1.3 Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку  України від 12.04.2007р. №285, на маршрутах допускається використання автобусів категорії М3 (повна маса понад 5 т.)

Вимоги до транспортних засобів учасників конкурсу: строк експлуатації транспортних засобів  не повинен перевищувати  10 років та має відповідати нормам не нижче ЄВРО-2. Конкурсним комітетом здійснюється обов’язковий огляд транспортних засобів, представлених на конкурс. Забороняється використання  перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів.

На автобусних маршрутах загального користування умовою конкурсу є наявність у претендента не менш як одного транспортного засобу на об’єкті конкурсу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевезення  здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100 % рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Учасник конкурсу повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків для міських перевезень.

Конкурс відбудеться  14.09.2016р. о 10-00 годині за адресою: м.Ромни, бульвар Шевченка, 2, 3 поверх, зал засідань виконавчого комітету Роменської міської ради.

Документи на конкурс приймаються робочим органом – Комунальним підприємством «Ромнитранссервіс» з часу оголошення до 29.08.2016р. (включно) з 8 год. до 16-30 год. у робочі дні за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію  про об’єкт конкурсу надає робочий орган – КП «Ромнитранссервіс» за адресою: 42000, м.Ромни, вул. Горького, 97, тел.(05448) 2 13 69, електронна адреса: romnytrans@ukr.net

Плату  за  участь  у конкурсі  в сумі 1256 грн. (за один об’єкт конкурсу)  необхідно  перерахувати  на р/р 26002055017262 код  ЄДРПОУ 31077822, МФО 377546 ПАТ КБ  “Приватбанк”  з поміткою “За участь в конкурсі 14.09.2016”.
 
Комунальне підприємство
«Ромнитранссервіс»
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa