Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 27 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До уваги мешканців міста!
05.09.2016

З метою залучення в місто Ромни додаткових джерел фінансування на розвиток інфраструктури, покращення матеріально-технічної бази комунальної сфери Виконавчим комітетом Роменської міської ради було подано регіональній комісії Сумської ОДА для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку три проекти, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Пройшли відбір на рівні Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та очікується фінансування у 2016 році 2-х проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку (далі - ДФРР):

- «Будівництво каналізаційної мережі центральної частини м. Ромни (вул. Соборна)» –     загальна вартість проекту - 2,512 млн. грн., термін фінансування: жовтень - грудень 2016 року, сума фінансування з ДФРР - 2,261 млн. грн. Основою метою проекту є ліквідація екологічних ризиків від потрапляння стічних вод до водних об’єктів, підземних, грунтових вод і грунту та покращення санітарно – епідеміологічної ситуації на території впровадження проекту шляхом ліквідації вигрібним ям, підключення каналізації будівель центральної частини міста до міських очисних споруд;

- «Реконструкція котельні за адресою: м. Ромни, вул. Полтавська, 32» – загальна вартість проекту - 860,1 тис грн., термін фінансування: серпень – вересень 2016 року, сума фінансування з ДФРР - 774,1 тис. грн. Фактично надійшло до Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради – 118,7 тис. грн. Основою метою проекту є скорочення споживання природного газу шляхом використання альтернативних видів палива. Соціальний аспект реалізації проекту полягає у покращенні умов  функціонування загальноосвітньої школи №7 навчального закладу та проведення навчального процесу.
 

За інформацією управління економічного розвитку
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa