Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Громадська рада: Бюджет на 2017 рік та питання перевезень пасажирів
31.10.2016

28 жовтня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Про формування бюджету на 2017 рік доповіла начальник Фінансового управління Тетяна Ярошенко. Як повідомила керівник управління, відповідно до Бюджетного кодексу України проводиться робота по формуванню міського бюджету міста Ромни 2017 рік. Бюджет формується з урахуванням Бюджетного регламенту, прийнятого міською радою, Податкового законодавства та інших нормативних документів, що стосуються діяльності різних галузей, фінансування яких проводиться за рахунок міського бюджету. З державного бюджету здійснюватимуться видатки педагогічним працівникам та утримання закладів охорони здоров’я без врахування енергоносіїв. (Додаткова інформація на офіційному сайті міста в розділі «Економіка міста-Міський бюджет»).

Наступним обговорювали питання обговорення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.2015 № 77 «Про організацію проведення конкурсу пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Ромни».

Як пояснила начальник Управління економічного розвитку Юлія Янчук, у зв’язку із численними скаргами по маршруту № 8 «пл.Засульська-вул.Терновецька (Дачі) з питання малої пасажиромісткості транспортних засобів на маршруті та відсутність бажаючих взяти участь у конкурсі на автобусний маршрут № 9 «вул..Франка-пл.Засульська» виникла необхідність перегляду та внесення змін до реєстру автобусних маршрутів та умов проведення конкурсу, які затвердженні вищевказаним регуляторним актом.

Голова засідання зазначив, що всі бажаючі можуть до 20.11.2016 подати у письмовому вигляді свої пропозиції та зауваження з даного регуляторного акту за адресою: бульвар Шевченка,2, другий поверх кабінет № 26.

За підсумками засідання членами Громадської ради було прийнято рішення взяти до відома інформацію доповідачів.

 

За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa