Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запрошуємо до участі в тренінгу «Активні громадяни»
16.01.2017

Запрошуємо до участі в тренінгу «Активні громадяни»
 

20 і 21 січня 2017 року в Ромнах пройде ПЕРШИЙ безоплатний ТРЕНІНГ за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні за підтримки відділу молоді та спорту ВК РМР.

Початок: 10:00.

Місце проведення: ДПТНЗ «Роменське ВПУ» — «Вільний простір» (0-й поверх, синя будівля).

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Запрошуємо до участі активістів міста, а також тих, хто лише планує шлях до активного життя.

За результатами учасники отримають сертифікати та матимуть можливість подати свій проект соціальної дії на конкурс (бюджет до 15 000 грн).

Учасники цього тренінгу здобудуть знання й навички комунікації, роботи у сфері управління проектами (проектного менеджменту) і найголовніше — отримають змогу написати  власний проект та подати його для фінансування Британською Радою в Україні.

Варто попередньо зареєструватися за телефонами до 19 січня (кількість місць обмежена):  096 955 89 66 (Катерина), 097 531  66 49 (Ірина) або написати в соцмережах vk.com/kat_kapustina та facebook.com/ktkovalenko.

Для довідки:

«Активні громадяни» — програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

МЕТА проекту полягає в сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі громадських лідерів та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

На Сумщині проект діє з 2014 року і має вже більше 30 реалізованих проектів за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Програма має в 3 етапи:

1.       ТРЕНІНГ за методикою програми «Активні громадяни».

2.       КОНКУРС ПРОЕКТІВ соціальної дії серед учасників тренінгів.

3.       РЕАЛІЗАЦІЯ власних соціальних ініціатив за фінансування Британської Ради в Україні. 

Будемо раді бачити вас учасниками цього тренінгу!


Відділ молоді та спорту ВК РМР

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa