Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Особливості реєстрації місця проживання та прийому на роботу призовників і військовозобов’язаних
20.01.2017

Відповідно до пункту 58 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 та підпункту 5 пункту 18 Правил реєстрації місця проживання затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 органи що здійснюють реєстрацію місця проживання фізичних осіб здійснюють реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовників і військовозобов’язаних лише при пред’явленні нимивійськово-облікових документів з позначками військових комісаріатів про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання. Відповідно до додатку 15 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, наявність відмітки військового комісаріату про взяття на військовий облік перевіряється при реєстрації за новим місцем проживання чи перебування. У разі відсутності такої відмітки призовник або військовозобов’язаний направляється до військового комісаріату для взяття його на військовий облік або зняття із військового обліку.

Відповідно до пункту 37 вищевказаного Порядку під час прийняття на роботу (навчання) у громадян перевіряється наявність військово-облікових документів, призовники і військовозобов’язані приймаються на роботу тільки після взяття їх на військовий облік.

Військово-обліковими документами є:

для призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці;

для військовозобов’язаних – військовий квиток, тимчасове посвідчення або довідка взамін військового квитка.

Звертаємо увагу громадян
, що взяттю на військовий облік підлягають  громадяни придатні за станом здоров’я до проходження військової служби в мирний та воєнний час та які не досягли граничного віку перебування в запасі Збройних Сил України. Жінки беруться на військовий облік у разі наявності фаху, спорідненого з військово-обліковими спеціальностями, перелік яких затверджений КМУ, за умови їх придатності до проходження служби за станом здоров’я віком та сімейним станом.

Законом України «Про військовий обов’язок та військову службу» встановлено, що граничний вік перебування в запасі для чоловіків становить 60 років, для жінок 50 років.

Придатність до військової служби за станом здоров’я визначається тільки військово-лікарською комісією. Виключенню з військового обліку за станом здоров’я підлягають лише громадяни які військово-лікарською комісією визнані непридатними до військової служби із виключенням із військового обліку із відміткою у військовому квитку українського зразку п.15 стор. 7 та у військовому квитку зразка СРСР п.32 стор. 32-33.

Відповідно до п.10 статті 38 Закону України призовники та військовозобов’язані у разі зміни їх сімейного стану, стану здоров’я, адреси місця проживання (перебування), освіти, місця роботи і посади зобов’язані особисто в семиденний строк повідомляти про це орган, де вони перебувають на військовому обліку.

Громадяни, які ухиляються від призову на строкову військову службу, призову за мобілізацією, військового обліку або спеціальних зборів, несуть адміністративну та кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

За інформацією заступника комісара-начальника мобілізаційного відділення Роменського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Карлаша С.В.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa