Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Пройшов перший у Ромнах тренінг за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні
23.01.2017

20 та 21 січня 2017 року в Ромнах за сприяння відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради та ДПТНЗ «ВПУ» пройшов перший безоплатний тренінг за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні.

Спікери тренінгу досвідчені фасилітатори (тренери) програми Аліна Познанська та Надія Пушкар.

Учасниками цього тренінгу стали студенти Роменських коледжів КНЕУ, СНАУ, учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» , загальноосвітніх шкіл, педагоги та зацікавлена молодь нашого міста (представники державних та громадських організацій, приватні підприємці, інш.)- усього зареєструвалися й узяли участь близько 60 людей. Саме їм фасилітатори передавали знання й навички ефективної комунікації, допомагали визначити власну ідентичність, розповідали про розбудову довіри й взаєморозуміння та сталого розвитку роменської громади, а також вчили писати власні проекти для конкурсу від Британської Ради в Україні. За результатами 2-го дня тренінгу учасникам було вручено сертифікати.

Тепер усі, хто пройшов навчання, протягом тижня (до 27 лютого) готуватимуть аплікаційні форми проектів, щоб взяти участь у конкурсі та отримати фінансування в розмірі до 15 000 грн.

«Два надзвичайно цікаві та продуктивні дні! Нові знайомі, нові знання, нові ідеї! Величезна подяка організаторам. Велика подяка вам, мої нові друзі, за спільну цікаву роботу! Тепер працюємо над новими проектами на благо нашого міста!!!» — ділиться враженнями на своїй сторінці у Facebook одна з учасниць тренінгу Катерина Лук’яненко.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує за допомогу в організації та проведенні заходу: фасилітаторам програми «Активні громадяни» Аліні Познанській та Надії  Пушкар (м. Суми), роменським активістам Катерині Капустіній, Денису Волосі, Олександру Гончаренку, Владу Піліпею, Катерині Пінчук. Окремо дякуємо адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлові Помарану, Оксані Подоляці та всім співробітникам, які допомогли провести цей тренінг для активних роменців.

Для довідки:


«Активні громадяни» — програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета програми: сприяти соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі громадських лідерів та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

На Сумщині проект діє з 2014 року і має вже більше 30 реалізованих проектів за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

 
За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa