Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Семінар практичних психологів
31.01.2017

З метою активізації власних знань щодо підвищення мотивації досягнення успіху у дітей підліткового віку, поглиблення навичок щодо використання інтерактивних форм і методів роботи,  спрямованих на розвиток Я-концепції у школярів, 27.01.2017 року в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум психологів шкіл міста.

Вітали учасників семінару директор Лариса Спичка та її вихованці, які запевнили, що їх школа одна з найуспішніших та побажали творчої і плідної роботи гостям.

Відкрила захід методист обласного навчально-методичного центру практичної психології Лариса Кондратенко, як відмітила, що тема «Підвищення мотивації досягнення успіху у дітей підліткового віку» на сьогодні є дуже актуальною в освітньому середовищі.

Розкриваючи теоретичні аспекти даного питання «Мотивація успіху як необхідна умова повноцінного розвитку особистості», Тетяна Величко акцентувала увагу учасників на те, що в основі новітньої системи освіти лежить особистісно-зорієнтований підхід, спрямований на формування цілісної, всебічно розвиненої особистості учня. Для повної реалізації цього підходу необхідно переосмислити цілі, зміст і завдання освіти та впровадити нові форми, методроботи у навчально-виховний процес.

Змістовні власні напрацювання щодо особливостей мотивації успіху як засобу подолання невдач підлітків, діагностики мотиваційної сфери підлітків, формування мотивації успішної навчальної діяльності учнів як одного з основних завдань діяльності практичного психолога, підвищення мотиваційно-навчальної діяльності учнів за допомогою психолого-педагогічної освіти вчителів та батьків презентували практичні психологи: Моніка Заглада (ЗОШ №11), Віталіна Мазур (ЗОШ №5), Інна Садовська (ЗОШ №4) та ТетянаСамілик, (Роменське відділення гімназії для обдарованих дітей). Вони впевнені, що для того щоб ставлення підлітків до власного «Я» були позитивними, i в процесі його розвитку формувалось прагнення досягнення успіху, йому треба допомогти пізнати свій внутрішній світ, навчити відчувати й аналізувати себе, адекватно оцінювати реальні успіхи і запобігати невдачам.

Підсумовуючи роботу семінару дійшли до висновку, що завдання, практичних психологів, допомогти розкрити внутрішні ресурси, підтримати та підвищити рівень мотивації до успіху у підлітків. Для цього робота практичного психолога повинна бути системною, структурованою, згідно циклограми практичного психолога і обов’язково результативною, бо кожна дитина має право на успіх у житті.

За повідомленням відділу освіти

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa