Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Громадська рада. Об’єднання громад та підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті
02.03.2017

Розпочавши засідання Громадської ради, радник міського голови Сергій Хоронько зауважив, що на виконання Закону України «Про добровілне об’єднання територіальних громад», видане розпорядження міського голови від 23.02.2017 № 26-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст», з метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності роботи виконавчого комітету Роменської міської ради, налагодженню системного діалогу органів  виконавчої  влади з громадськістю, підвищенню якості  підготовки рішень  з важливих питань суспільного життя.

Відповідно до даного питання  з 23.12.2017 по 23.03.2017  з метою врахування громадської думки відбудуться консультації з громадськістю щодо доцільності створення територіальної громади. Усі бажаючі протягом місяця з 23.02.2017 по 23.03.2017 можуть надавати пропозиції щодо вирішення даного питання  на адресу: б-р. Шевченка, 2., к. 19 або на електронну адресу romnyvp@ukr.net. та за тел. (05448) 5-32-78. Про результати проведення громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті міста, сторінка «Консультування з громадськістю».

З питання обговорення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування», заслухали головного спеціаліста Управління ЖКГ Жабінського Олександра, який повідомив, що 30.12.2016 фізичні особи – підприємці, які здійснюють перевезення на міськьких автобусних маршрутах загального користування, з проханням підняти вартість проїзду, мотивуючи дане рішення підвищенням, з моменту встановлення діючого тарифу, ціни на паливо, запасні частини та збільшення рівня мінімальної заробітної плати.

01.02.2017 проект регуляторного акту було оприлюднено  на офіційному сайті м.Ромни в розділі «Регуляторна політика» та в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» для обговорення. Зазначив, що пропозицій, зауважень чи доповнень до проекту не надходило.

Провівши аналіз розрахунків, спеціаліст управління дійшов висновку, що собівартість проїзду сягне 3,50 грн. (нині вона коштує 2, 50 грн, різницю у пільгові  тарифі компенсує  міський бюджет) для пільговиків -2,00 грн. (нині 1.00 грн), для дітей 1-4 класу в дні навчання 1,00 грн (50 коп.)

Під час обговорення зауваження з боку громадськості лунали зауваження щодо незадовільної якості перевезень (бруд в автобусах, недотримання графіків перевезень). Члени Громадської ради дійшли до висновку, що збільшення цін на квитки повинно бути на рівні середньообласних тарифів (3,00 грн).За повідомленням відділу з питань внутрішньої політики

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa