Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запрошуємо до участі у Програмі стажування в Німеччині
30.03.2017

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні  проекту Програми «FitforpartnershipwithGermany» (Готові до співпраці з Німеччиною), яка  проводиться  навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контактів, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з  бюджету Федерального Міністерства економіки та енергетики.

12 квітня 2017 року  об 11 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м. суми, пл.. незалежності,2, 3-й поверх, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми «FitforpartnershipwithGermany», а 13 квітня  проводитиметься конкурсний відбір претендентів на стажування у Німеччині.

Запрошуємо керівників підприємств та приватних підприємців нашого міста до участі у презентації Програми та у конкурсі на стажування у Німеччині.

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

У 2017 році українським підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

-     Економічна кооперація без галузевої специфіки (мова - англійська)

-     Економічна кооперація з галузевою специфікою *:

1.   Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості (мова - англійська).

2.   Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я (мова - англійська).

3.   Економічна кооперація в аграрному секторі (мова - російська). Тривалість стажування: один місяць.

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і енергетики (проживання, харчування, проїзд по Німеччині, стипендія за рахунок приймаючої сторони; проїзд від України до Німечинни та від Німеччини до України - за рахунок підприємства, яке рекомендує претендента на стажування, або за кошти претендента)..

Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:

• наявність вищої освіти;

•    досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 2 роки;

•     знання англійської мови (економічна, виробнича, спеціальна термінологія; можливість ведення переговорів в Німеччині);

• вік не старший за 45 років.

Які документи необхідні для співбесіди:

1.     оригінал анкети, заповнений мовою стажування;

2.     рекомендація керівника підприємства;

3.     проектне завдання;

4.     за можливістю - список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування;

5.    за можливістю - матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.

Співбесіда проводиться мовою стажування.

Процедура проведення співбесіди з претендентами на стажування

1.   Співбесіда триває в середньому 20 хвилин.

2.   У процесі співбесіди з'ясовуються:

•        Рівень знання іноземної мови (у кожному окремому випадку).

•     Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст.

•        Підприємства, організації, на яких претендент має намір встановити контакти.

3.    Для прийняття рішення щодо відбору на стажування або відмови від стажування першочергове значення мають знання іноземної мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, вміння проявлять гнучкість у прийнятті рішень тощо.

4. Під час співбесіди претендент попереджається про те, що якщо до від'їзду у країну стажування претендент змінить місце роботи та свої наміри щодо місця стажування, то він повинен заздалегідь повідомити про це Департамент, який надасть відповідну інформацію організаторам стажування.

Результати співбесіди повідомляються кандидатам через два тижня.

Організаційне забезпечення реалізації Програми в нашій області, прийом документів на участь у конкурсному відборі на стажування здійснюється Департаментом економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації (тел. (0542) 62-08-47).

Більш детальну інформацію щодо участі у Програмі можна  отримати у відділі розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку міської ради (каб. №13) або за тел.. 5-32-62.


Управління економічного розвитку міської рад
           
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa