Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 6 липня



Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Двадцять шоста сесія Роменської міської ради сьомого скликання.
10.05.2017

3 травня 2017 року відбулось засідання двадцять шостої сесії Роменської міської ради.

На початку засідання депутати прийняли ряд питань, пов’язаних із земельними та майновими відносинами. Втретє не було підтримане рішення щодо підготовки частини приміщення комунальної власності по бульв. Московському, 24 для подальшої передачі в оренду для розміщення там крамниць-складів, магазинів-складів, оскільки більшість депутатів вважає за недоцільне розміщення біля місцевого моргу бюро ритуальних послуг.

На сесії були затверджені статути в новій редакції комунальних підприємств міської ради «Ромникомунтепло», «Ромнитеплосервіс», «Житло-експлуатація», «Чисте місто», «Ільїнський ярмарок». В основному потреба в прийнятті нових статутів полягала в необхідності внесення до них розділу щодо компетенції наглядових рад цих підприємств в їхній діяльності.

Також було прийняте рішення щодо відміни пільгових перевезень в міському автомобільному транспорті загального користування таких категорій громадян:

- інваліди ІІ групи;

- інваліди ІІІ групи;

- пенсіонери  за віком.

Тож, вказані категорії громадян будуть користуватися послугами міських автобусів на загальних підставах до вирішення справи в суді щодо встановлення тарифів на проїзд.

Депутат Магденко Ю.А. озвучила ініціативу 23 депутатів міської ради щодо включення до порядку денного засідання проекту рішення щодо дострокового припинення повноважень міського голови Салатуна С.А. Питання було включене до порядку денного, але за результатами таємного голосування не отримало необхідно кількості голосів, тож рішення не було прийняте.

Рішенням міської ради «Про затвердження на посаді заступника міського голови» було призначено заступником міського голови Лузана Євгенія Станіславовича.

В «Різному» депутати обговорили питання ремонту доріг в місті, надання житла незахищеним категоріям населення, вжиття заходів щодо облаштування каналізаційних люків безпечними кришками тощо.



За повідомленням відділу організаційного

та комп’ютерного забезпечення

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa