Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До відома клієнтів та отримувачів коштів
29.09.2017

Роменське управління Державної казначейської служби України Сумської області доводить до відома клієнтів та одержувачів бюджетних коштів, що з 17 серпня 2017 року вступила в дію постанова Кабінету міністрів України Від 14 лютого 2017 року №75 “Про внесення змін до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності”.

Дана постанова вносить зміни до пункту 2 Порядку застосування електронного цифрового підпису  органами державної влади, органами місцевого  самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1452 від 28 жовтня 2004 року. Установа застосовує електронний цифровий підпис лише за умови використання надійних засобів електронного цифрового підпису, що повинне бути підтверджено сертифікатом відповідності або позитивним експертним висновком за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації, отриманим на ці засоби від Адміністрації Держспецзв'язку, та наявності посилених сертифікатів відкритих ключів у своїх працівників-підписувачів.

Згідно постанови №75 даний пункт доповнено абзацом слідуючого змісту: для вчинення правочинів, надання адміністративних та інших послуг в електронній формі , здійснення інформаційного обміну з іншими юридичними особами, установи використовують виключно захищені носії ключової інформації.

Стосовно системи дистанційного обслуговування (далі СДО), доводимо до вашого відома, що Державною казначейською службою України розроблено проект постанови,  яку буде винесено на найближче засідання Кабінету Міністрів України. Постанова передбачає перехід розпорядників та одержувачів коштів Державного бюджету на СДО вже з 1 січня 2018 року.  Для  розпорядників та одержувачів коштів Місцевого бюджету перехід на СДО передбачає два етапи. Це зумовлено поганим інтернет покриттям в місцях проживання розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету.

Необхідну інформацію стосовно носіїв ключової інформації (НКІ) та зразки оформлення документів для переходу на СДО можна отримати в працівників сектору інформаційних технологій та захисту інформації Роменського управління державної казначейської служби України Сумської області. Електронна версія документів для вибору НКІ та зразки заповнення документів є додатком до цього листа.За повідомленням Роменського УДКСУ                          

Сумської області
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa