Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 7 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про організацію проведення щорічного оцінювання
09.10.2017

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» та наказу Міністерства молоді та спорту від 15.12.2016 № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» в нашому місті в жовтні 2017 року (до 27.10.2017 включно) проводиться щорічне оцінювання  населення (згідно п.6 Порядку проведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045).

Згідно п. 4 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» проведення щорічного оцінювання для учнівської та студентської молоді навчальних закладів усіх типів незалежно від форми власності, особового складу Збройних Сил та інших військових формувань, утворених відповідно до законів, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, є обов’язковим.

Згідно п.5. цієї Постанови,  щорічне оцінювання для громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, проводиться на добровільних засадах.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради пропонує організаціям та підприємствам міста провести щорічне оцінювання населення згідно Порядку проведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1045) та наказу Міністерства молоді та спорту від 15.12.2016 № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України».

Бажаючі взяти участь у проведенні щорічного оцінювання можуть звернуться  у відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому (м.Ромни, б.Шевченка,11) до 20.10.2017 року.

Увага!
До щорічного оцінювання допускаються особи, які пройшли медичне обстеження, допущені до нього лікарем та ознайомлені з вимогами заходів безпеки.

Щорічне оцінювання є підставою для порівняння показників фізичної підготовленості різних груп населення України з показниками фізичної підготовленості населення інших держав, зокрема країн євроатлантичного простору.

 

   Відділ молоді та спорту Роменського
   міськвиконкому                                                                                          

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa