Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 3 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Допоміжний онлайн-інструмент для проведення аналізу регуляторного впливу
25.10.2017

З метою підвищення якості підготовки проектів регуляторних актів, полегшення процесу обрахування вартості адміністративних процедур/адміністративного навантаження суб’єктів малого підприємництва за рекомендацією Державної регуляторної служби України інформуємо розробників проектів регуляторних актів під час здійснення аналізу регуляторного впливу про можливість скористатись в ході проведення М-тесту онлайн-інструментом з Розрахунку стандартних витрат суб’єктів малого підприємництва щодо виконання регулювання та оцінки корупційних ризиків.

Зазначений онлайн-інструмент  є доступним за посиланням  http://www.mtest.com.ua/.

Слід зазначити, що онлайн-інструмент не є альтернативою методиці проведення аналізу регуляторного впливу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2004 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», а є лише допоміжним інструментом.

За додатковою інформацією звертатись у відділ розвитку підприємництва та споживчого ринку Управління економічного розвитку Роменської міської ради за телефоном: 5-32-62.


Управління економічного розвитку міської ради.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa