Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 3 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
21 грудня 2017 року відбулось засідання тридцять п’ятої сесії Роменської міської ради
22.12.2017

На розгляд депутатів було внесено 45 проектів рішень.

Напередодні засідання міської ради відбулись засідання постійних комісій міської ради, де усі проекти рішень були докладно вивчені та досліджені депутатами за профілями повноважень; усі зауваження, висловлені під час роботи комісій, було враховано і внесено правки у відповідні документи. Завдяки цьому засідання міської ради, де остаточно приймались рішення, пройшло досить оперативно і конструктивно.

Тож, на підсумковому засіданні міської ради було ухвалено два головних документи для життєдіяльності міста на 2018 рік – Програму економічного і соціального розвитку міста Ромни та основні напрямки економічного і соціального розвитку міста на 2018-2022 роки та Бюджет міста на 2018 рік.

Також було ухвалено ряд галузевих місцевих програм: програму зайнятості населення м. Ромни на період до 2020 року, програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік, цільову програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2018 рік, програму  надання  пільг   окремим   категоріям   громадян міста  Ромни   на   2018-2020  роки,  програму «Безпечне місто» на 2018-2020 роки,  а також затвреджено План проведення загальноміських свят та Міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалів, конкурсів на  2018 рік.

На виконання рішення міської ради щодо змін у структурі і штатах Виконавчого комітету та структурних підрозділів міської ради, прийнятому на попередній сесії, було затверджено нове положення про управління соціального захисту населення, зі складу якого виведений відділ соціально-трудових відносин. Відділ, який з нового року буде напряму підпорядкований заступнику міського голови, буде займатись контролем за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Депутати також підтримали рішення щодо затвердження положення про цей відділ. Передбачається отримання посвідчень інспекторів праці двома працівниками цього відділу.

Наприкінці засідання депутати підтримали звернення до Верховної Ради України та Президента України, ініційоване депутатами фракції Політичної парті «За Україну!» в міській раді, щодо активізації запровадження антикорупційних заходів в країні.

Також були підтримані усі інші проекти рішень, внесені на розгляд міської ради.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa