Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Обговорено питання охорони праці і не тільки
09.02.2018

Днями у Виконавчому комітеті Роменської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками підприємств, закладів охорони здоров’я та освіти. Організаторами семінару стали відділ з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчого комітету та Роменське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області. Згідно порядку денного обговорено питання охорони праці, надання першої (долікарської) допомоги, колдоговірного регулювання, насилля в сім’ї та інші.

Начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Л.М. проінформувала присутніх, що підпорядкований їй відділ почав працювати з 1 січня 2018 року, виконує функції з питань охорони та умов праці, колдоговірного регулювання, моніторингу та координації процесів в сфері оплати праці та зайнятості населення. Окрім цього, на відділ покладені функції, передбачені ч.3 п.1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у порядку, встановленому законодавством.

Начальник Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Коломієць Ю.М. представив учасникам семінару страхового експерта Пензія В.В., озвучив напрямками роботи відділення на поточний рік. Пензій В.В. детально проаналізував причини виникнення нещасних випадків у минулому та поточному роках.  

У системі охорони праці важливе місце займає питання надання першої (долікарської) допомоги. При нещасних випадках, травмах та гострих захворюваннях працівники не завжди знають, яку потрібно надати допомогу потерпілому або хворому, як полегшити біль і страждання або попередити негативні для здоров’я та життя наслідки, неминучі при зволіканні в наданні допомоги до прибуття лікаря і доставки потерпілого в лікарню. Навчав присутніх правилам надання вчасної першої (долікарської) допомоги лікар невідкладних станів КЗ СОР «Сумський обласний центр медичної допомоги та медицини катастроф» Пілюгін О.Г.

Про стратегію протидії торгівлі людьми доповідала начальник відділу з контролю за правильністю надання державних соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пенсій управління соціального захисту населення Мусієнко Т.П.

Підвела підсумки семінару головний спеціаліст відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Жмурко В.П. Вона закликала присутніх й  подальшому не менш активно брати участь у спільних нарадах.

За інформацією відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконавчого комітету та Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa