Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Кубок України з лижних перегонів серед ветеранів
12.03.2018

Нещодавно в м. Харків на спортивній базі «Темп» відбувся  Кубок України з лижних перегонів серед ветеранів (командний залік).

В змаганнях взяли участь спортсмени з Сумської, Львівської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Київської та Волинської областей ( близько 100 чол.).

Команда  м.Ромни  в складі Геннадія Самойленка, Василя Колодяжного та Анатолія Бартоша у своїх вікових категоріях  посіла призові місця:

На дистанції 10 км (класичний стиль):  3 місце – Василь Колодяжний (вікова група 60-64 років), 2 місце – Геннадій Самойленко (вікова група 50-54 роки);

На дистанції 15 км (вільний стиль):  2 місця посіли Василь Колодяжний  та Геннадій Самойленко.

В загальнокомандному заліку команда Сумської області стала володарем Кубку України з лижних перегонів.

Вітаємо роменських лижників з вдалим виступом, бажаємо подальших перемог у спорті та житті!