Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
І знову книга
04.04.2018

 Мовчати голосно не вмію,

               Кричати тихо – не люблю.
               Я без поезії німію,
               Пустою стежкою бреду…
                          Хоч по життю я мчусь, як вітер,
                          Збираю зорі на лету,
                          В словах я чую запах квітів,
                          Із них поезії плету…
                                                             (Т. Лісненко)

У Роменській районній бібліотеці відбулася презентація книги «Імпрези моєї душі» письменниці, журналіста, голови громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» Тетяни Лісненко. У літературно-родинному колі зібралися колеги по перу, друзі і знайомі авторки, а також бібліотекарі Роменського району. У затишній залі за круглим столом ведуча, працівник бібліотечного закладу Неля Демченко розповіла про життєвий і творчий шлях письменниці, досягнення та новини в літературному житті авторки, продемонструвала попередні книги та зробила їх огляд.

Кожна книга Тетяни Лісненко – своєрідна сповідь перед собою, товаришами, рідними і Україною. Книги тематичні, патріотичні  і просто ліричні. В них і біль за Україну, і патріотизм наших бійців на сході, і краса української природи, рідного краю, розмова з квітами і птахами, надії і сподівання, роздуми і розчарування, сенс людського життя та вічні теми кохання і розлуки.

Із вуст поетеси звучали поезії різної тематики – пейзажна, інтимна та громадянська лірика

А потім Тетяна Лісненко розповіла про книгу «Імпрези моєї душі» - її назву, тематику, жанри, ідею створення.

У розділі «Зажура осінніх днів» містяться поезії авторки про чисте і трепетне кохання, непередбачувану і підступну розлуку, про найчарівніші миті життя і хвилини розчарувань.

У розділі «Печаль у душу» поміщені поезії про життєві ситуації, мудрість віку та сенс людського життя. Також авторка вплела в розділ жмуток пейзажної лірики, де переважають осінні мотиви.

У розділі «На протязі надій» поетеса висловлює впевненість у завтрашньому дні, закликає плекати надію і мету і йти до них упевненою ходою.

Частково зупинилася на чотирьох новелах, які ввійшли до збірки, і це є доповненням до віршованих рядків авторки. Адже ніхто не залишиться байдужим від прочитання прозових творів пані Тетяни.

А потім звучали трепетні і зворушливі, оптимістичні і задушевні, ліричні  поезії із книги.

Із виходом у світ прозово-поетичної книги Тетяну Лісненко вітали: Оксана Решетило, представники громадської організації «Українська громадська рада» та партії «Самопоміч», Анатолій Кулішенко, Тамара Пімурзіна, Андрій Будаков, Олексій Кузьменко, Валентина Шевченко, Тетяна Іванова, Наталія Петренко,  голова об’єднання Людмила Грицай, Людмила Кранга і інші.

У відповідь на любов до своєї творчості авторка подарувала всім бажаючим книгу на пам’ять.
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa