Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 26 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про участь у заході
20.04.2018

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Так, з 25 по 28 квітня 2018 року в м.Суми відбудеться базовий тренінг за Програмою.

Мета тренінгу

Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

До участі у тренінгу запрошуються:

- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;

- працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності (вчителі, бібліотекари, тренери, керівники гуртків, соціальні працівники тощо).

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері, отримати знання та практичні навички щодо новітніх форм роботи з молоддю, пошуку та залучення додаткових фінансових ресурсів для реалізації молодіжної політики на місцевому рівні.

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

На період проведення тренінгу учасники забезпечуються харчуванням і місцем проживання. Витрати на проїзд покриваються організаторами заходу в один бік при наявності оригіналів проїзних документів встановленого зразка.

Ураховуючи вищевикладене, просимо розповсюдити інформацію серед зацікавлених верств населення, а також забезпечити участь у тренінгу осіб вищезазначених категорій шляхом заповнення до 23.04.2018 он-лайн заявки за посиланням https://goo.gl/forms/ChJMEMGZWzzO4xet2, або повідомлення відповідним листом на електронну адресу malchenko.eos@gmail.com (продублювати на molod@sm.gov.ua)

Контактна особа: Мальченко Оксана: 0660588303 malchenko.eos@gmail.com

Начальник Д.С.Лантушенко

(ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК 5 12 14 ВІДДІЛ МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОМЕНСЬКОГО МІСЬКВИКОНКОМУ)

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa