Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Залізничники проводять профілактичну роботу з попередження травматизму на залізниці!
24.04.2018

Залізничники в черговий раз наголошують на необхідності дотримання правил безпеки на залізниці. Адже статистика з даного питання не надто втішна. Так, станом на 01.04.2018 на станціях, перегонах, територіях підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, інших видів впливу отримали травми різного ступеню важкості 131 стороння особа, у тому числі 72 із смертельним наслідком. Травмовано 6  дітей віком до 16 років, з них 2 - смертельно.

Аналіз випадків травмування сторонніх залізничному транспорту осіб свідчить про те, що більшість випадків сталося через порушення потерпілими правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 19.02.1998 № 54, а саме: перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка та висадка на ходу поїзда, знаходження в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

У зв’язку із значною кількістю випадків травмування сторонніх залізничному транспорту осіб, випадків травмування дітей віком до 16 років в квітні місяці оголошено місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті серед населення, учнів шкіл, коледжів, у тому числі дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств що розташовані у першу чергу в районах прилеглих до залізничних колій щодо правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Отже, зважаючи на обставини, які склалися, аби запобігти нещасним випадкам категорично забороняється ходити по залізничних коліях та переходити через них в місцях, не призначених для цього. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки по пішохідним мостам, переходам, або  у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

При наближенні рухомого складу не можна перебігати через залізничні колії. Треба знати і завжди пам’ятати, що поїзд, який рухається зі швидкістю 80-100 км/год, проходить за 1 секунду відстань від 22 до 30 м.

Очікуючи поїзда на пасажирській платформі, потрібно знаходитися на відстані не ближче 0,5 м від краю платформи або 2 м від крайньої рейки. Необхідно уважно прислуховуватися до об’яв, які робляться на станції по гучномовному зв’язку, про прибуття та відправлення поїздів. При наближенні поїзда треба зупинитися поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити колію дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі та місячно-білому світлі переїзної сигналізації. При відсутності шлагбаума та сигналізації (коли переїзд не охороняється) перед переходом колії необхідно впевнитися, що до переїзду не наближається поїзд або локомотив, вагон, дрезина тощо.

Якщо поїзд стоїть не можна пролізати під вагонами, треба його обійти з голови чи хвоста на відстані не ближче 10 метрів. При цьому треба уважно дивитись, що діється на сусідній колії, щоб не потрапити під зустрічний поїзд.
 

За повідомленням Виробничого підрозділу «Роменська дистанція колії» та відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Виконавчого комітету Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa