Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 20 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
27.04.2018

У відповідності до протоколу засідань конкурсної комісії від 05.04.2018р. та 24.04.2018р. оголошується конкурс на місця розміщення тимчасових споруд для підприємницької діяльності на території м. Ромни  за наступними адресами:

1.   
вул. П. Калнишевського, 18-А ;

2.     вул. Соборна, 17-В.
3.    вул. Конотопська, 48;
4.    вул. Конотопська, 48-А.

Заява від учасника конкурсу подається в межах однієї архітектурної групи на одне з представлених на схемі місць.

Дата проведення конкурсу   17 травня 2018 в залі засідань міської ради.

Перелік документів, що подаються на розгляд комісії:


1.
Заява на ім'я голови конкурсної комісії.
2. Довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом.
3. Витяг з Єдиного державного реєстру.
4. Зобов'язання щодо виконання вимог оформлення та змісту тимчасової споруди згідно архітипу, використання за цільовим призначенням та утримання тимчасової споруди і прилеглої території в належному стані протягом терміну дії особистого строкового сервітуту.
5. Анкета оцінки пріоритетів.

Документи подаються до Виконавчого комітету Роменської міської ради за адресою бульвар Шевченка, 2 в загальний відділ, кабінет № 9. Подання документів для участі в конкурсі здійснюється у відповідності до положення про проведення конкурсу. З порядком надання дозволів на розміщення ТС, положенням про конкурс та пріорітетами за якими буде визначатися переможець, Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Роменської міської ради в розділі рішення сесії (рішення 26.06.2013 р.),  в Управлінні економічного розвитку Роменської міської ради або у відділі містобудування та архітектури Виконавчого комітету Роменської міської ради.
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa