Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 29 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
16.05.2018

14 травня 2018 року представники управління адміністративних послуг Роменської міської ради на чолі з начальником управління Оганесян П.М., з метою обміну досвіду, відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці. У процесі спілкування представники ознайомились з роботою колег, обговорили проблемні питання та поділились досвідом  з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, та порядок надання адміністративних послуг.

Але головною метою зустрічі було знайомство з роботою комп’ютерної програми «e-ЦНАП Free», її основними функціями та можливостями. В навчальному класі ЦНАП м. Кременчук відбулась демонстрація програмного продукту який розроблений КП «Міськоформлення» та підготовлені документи для підписання меморандуму про надання в безоплатне користування демоверсії програми для адміністраторів центру надання адміністративних послуг міста Ромни.

Головними перевагами даної програми є:

-       автоматичне формування друкарських форм заяви та супровідних документів

-       автоматичне присвоєння реєстраційного номеру згідно з номенклатурою справ

-       встановлення строків надання послуг

-       автоматичне відстеження строку надання послуги з очевидним виділенням стадії виконання та протермінованих послуг

-       ведення реєстрів адміністративних послуг, суб’єктів звернення, суб’єктів надавачів послуг

-       формування звітної інформації

e-ЦНАП Free значно спостить процедуру надання адміністративних послуг, час на заповнення та оформлення документів, а також надасть можливість мешканцям міста отримувати  он-лайн послуги.

Колектив ЦНАП міста Ромни вдячні керівнику ЦНАП міста Кременчук  Печериці Тетяні Володимирівні її заступникам та колегам Центру за теплий прийом, надання вичерпних відповідей, організацію цього заходу на високому рівні. 
 

 


 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa