Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 25 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Жінка року - 2018
15.05.2018

Стратегічний напрямок діяльності міжнародної жіночої спільноти націлений на підвищення ролі жінки, матері у вирішенні конфліктів, з метою сприяння миру і стабільності, а також для запобігання і реагування на насильство по відношенню до жінок.

Рухаючись у майбутнє, людство не має інших варіантів, аніж жити у плюралістичному глобальному суспільстві взаємозалежності. Коли культура миру осягне всю земну кулю, цінність ролі жінок буде визнана абсолютно необхідною для сім’ї, а отже для суспільства, нації та світу. Це тому, що жінки відіграють священну роль, яка водночас громадська та фамільна. Вони виношують під серцем майбутнє людства; вони народжують та годують безмежний людський потенціал.

Рівні можливості жінок та чоловіків у суспільному житті в країнах, що постраждали від війн та конфліктів, є одним із важливих питань у сфері національної та міжнародної безпеки.

14 травня 2018 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) відбулася  11 Міжнародна конференція Федерації жінок за мир у всьому світі  «Роль жінок у поширенні культури миру»,  присвячена Дню Матері, де були присутні представники громадських організацій, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії, Південної Кореї.

Делегація з міста Ромен – культпрацівники, літератори, громадські активісти -  на чолі із міським головою Сергієм Салатуном також були бажаними гостями на неперевершеному заході.

Звання «Жінка-року»   щорічно присвоюється нашим співвітчизницям, які внесли вагомий внесок у розбудову гармонійного суспільства та досягли видатних успіхів у державній, громадській, освітній та інших сферах діяльності.

Цього року за пропозицією правління Громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі» представлена до спеціальної нагороди «Жінка року» у номінації «Жінка – педагог» - поетеса, педагог, громадський діяч, лауреат літературної премії імені Павла Ключини, лауреат та дипломант багатьох Міжнародних та Всеукраїнських літературних конкурсів, голова громадської організації «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО» Тетяна Лісненко. Як педагог, як громадський діяч, як письменниця  і як патріот свого міста та України, упродовж багатьох років проводить вагому роботу стосовно виховання підростаючого покоління, прививає любо і повагу до рідної мови, культури, духовності, популяризуючи свою літературну творчість, поповнює скарби української літератури в Ромні, області, Україні і за її межами. Близько трьохсот її книг читають на сході наші захисники, Щорічно поповнюються бібліотеки міста та області її книгами, бо видала вона  їх 17.

Із вагомою нагородою Тетяну Лісненко вітали голова ГО «Федерації жінок за мир у всьому світі», голова культурного фонду України Тетяна Коцеба, землячка, член Національної спілки художників України, журналіст – Валентина Єфремова, голова Сумського земляцтва в Києві Іван Рішняк,  Роменський міський голова Андрій Салатун, колеги по перу  та друзі-роменці.

Приємно, що наша номінантка  на великій українській сцені Міжнародного центру культури і мистецтв стояла поруч із  такими ж номінантками - Русланою Лоцман, Ольгою Богомолець і іншими, які, як жінки,  вносять неоціненний вклад у розбудову нашої держави.

А пані Тетяні  побажаємо творчих успіхів і нових досягнень у царині літератури, культури і духовності!
 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa