Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 18 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
01.08.2018

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 затверджений Порядок умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відповідно до цього Порядку виконавчий комітет Роменської міської ради має можливість вирішити питання придбання житла для будинку сімейного типу, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування. Враховуючи вищезазначене, приймаємо пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Гранична вартість придбання житла для дитячих будинків сімейного типу з розрахунку на десять дітей (у тому числі рідних) і двох батьків-вихователів з урахуванням таких нормативів:

13,65 кв. метра жилої площі на кожну рідну дитину, дитину-вихованця та кожного з батьків-вихователів,  але не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті.

Для підготовки і подання документів на комісію Сумської облдержадміністрації щодо розподілу обсягів Субвенції придбання житла для будинку сімейного типу, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування необхідно подати такі документи:
 

  • фотографії житлового об’єкта;
  • правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;
  • технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  • документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  • довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується;
  • інформація про віддаленість житлового об’єкта від об’єктів інфраструктури соціального спрямування, у тому числі освітніх і медичних закладів.

Власників будинків просимо звертатися до служби у справах дітей виконавчого комітету Роменської маської ради за адресою: бульвар Шевчека 11, м. Ромни.

Контактний телефон для довідок: (05448) 5-14-95.
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa