Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 24 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
23.08.2018

22 серпня відбулось засідання сорок шостої сесії Роменської міської ради. На початку засідання депутати підтримали такі депутатські запити:

- депутата Магденко Ю.А. щодо перевірки виконання заступником міського голови Лузаном Є.С. посадових обов’язків, пов’язаних із питанням розміщення на території міста тимчасових споруд;

- депутата Магденко Ю.А. щодо розроблення нового порядку надання земельних ділянок для розміщення тимчасових споруд на території міста Ромни, в якому вона просить врахувати раніше укладені сервітути;

- депутатів фракції Радикальної партії Олега Ляшка в міській раді щодо підтримки Звернення до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

Також секретар міської ради зачитав два звернення депутата Сумської обласної ради Мурич В.С. щодо забезпечення он-лайн трансляцій сесії Роменської міської ради та щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед депутатів Роменської міської ради на предмет знання базових норм Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», а також щодо принесення публічних вибачень. Перше питання вирішено розглянути під час затвердження бюджету міста на 2019 рік, по другому питанню було надано пояснення.

На початку розгляду питань порядку денного було прийняте рішення щодо визнання повноважень депутата міської ради Водопоєнко Ріти Валеріївни, обраної за виборчим списком Роменської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Ріта Валеріївна увійшла до складу міської ради замість депутата Сівака В.В., який достроково вибув за власною заявою.

Також був заслухана і прийнята до відома інформація керівника Роменської місцевої прокуратури Кузченка В.О. про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності місцевої прокуратури за перше півріччя 2018 року.

Депутати затвердили звіт про виконання бюджету міста за підсумками І півріччя 2018 року. Планові показники по власних надходженнях перевиконані на 0,8 %, що дало підстави вважати бюджет міста збалансованим.

Представлені на сесію проекти рішень щодо присвоєння почесного звання «Почесний громадянин міста Ромни» депутатами не були підтримані, оскільки одні з них вважають це пережитком минулого, інші – що треба переглянути процедуру відбору кандидатур для присвоєння цього звання, затверджену рішенням міської ради.

Також депутати прийняли програму діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів  в місті Ромни «Антигепатит» на 2018 -2023  роки, програму приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Ромни на 2018 - 2020 роки, затвердили Концепцію розвитку Центру надання адміністративних послуг у місті Ромни на 2018 - 2020 роки, заслухали звіт про виконання програми правової освіти населення міста Ромни на 2017-2020 роки.

Депутати не підтримали зміни до Положення про громадський бюджет міста Ромни, якими передбачалось розділити проекти, які подаються, на два види – локальні і загальноміські по галузях, а також укрупнення вартості, оскільки вважають, що ці зміни внесуть суттєві обмеження для цих проектів.

Були прийняті інші рішення, які стосуються вирішення майнових та земельних питань тощо.За повідомленням міської ради

 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa