Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Осіння сесія Програми державно-приватного партнерства в Україні
22.10.2018

24, 31 жовтня та 07, 14 листопада 2018 року відбудеться осіння сесія Програми державно-приватного партнерства в Україні (PPP’sinUkraine) з розробки Концепції “Індустріального парку 2030».

Мета Програми PPP’s in Ukraine, яка реалізується в Україні Центром Муніципального Менеджменту (Хабітат) з 1998 року у рамках Програми ООН по населених пунктах (UN-Habitat) та Міжнародного Форуму «Україна-ХАБІТАТ» презентованого на 19-й Спеціальній сесії ООН є:

-         надання місцевим органам влади практичної допомоги у залучення інвестицій у розвиток територій за механізмом ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА;

-         передінвестиційна підготовка (start-up PPP’s) управлінських команд місцевих органів влади, здатних ініціювати та забезпечувати спільно з приватними підприємствами (у т.ч. іноземними) реалізацію інвестиційних проектів на відповідній території за участю міжнародних фінансових організацій та приватних інвесторів;

-         формування груп управління проектами місцевих органів влади (державних партнерів) та набуття ними практичних навичок бізнес-планування та стратегічного планування за технологією UN-HABITAT з урахуванням Цілей розвитку Тисячоліття ООН.

З метою визначення реального обсягу інвестицій, необхідних для створення індустріального парку, пошуку приватних інвесторів і підприємств – потенційних учасників індустріального парку та термінів доопрацювання Концепції «Індустріально парку 2030»  для ініціаторів створення індустріального парку проводяться Установчі консультативні семінари: «Державно-приватне партнерство, як інструмент залучення інвестицій для створення індустріального парку» (щотижнево, середа, м. Київ).

У разі зацікавленості взяти участь у осінній сесії Програми державно-приватного партнерства в Україні  (PPP’s in Ukraine) просимо направити відповідну заявку на e-mail: info@habitat.org.ua.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Центру Муніципального Менеджменту (Хабітат), доктор Затолокін Олександр Петрович – Координатор Програми PPP’s в Україні (тел. +380505061631).


За повідомленням управління економічного розвитку Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa