Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 24 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Патронатній сім'ї в Ромнах бути!
05.11.2018

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

29 жовтня 2018 року в приміщенні Виконавчого комітету Роменської міської ради під головуванням заступника міського голови Ігора Тетірка за участі представників Сумського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, керівників причетних служб та організацій до створення та функціонування сім'ї патронатного виховання, відбулася співбесіда з кандидатом у патронатні вихователі Ярошенко Ніною Опанасівною та її помічником - Ярошенка Василем Васильовичем. 

В ході зустрічі проведено аналіз сильних сторін сім’ї кандидатів, озвучено передбачення ймовірних ризиків та узгоджено план наступних дій щодо запровадження послуги патронату над дитиною у місті Ромни.

Тренером, провідним фахівцем з соціальної роботи Сумського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Тетяною Бортник були представлені результати проходження навчання кандидата у патронатні вихователі.

Родина Ярошенків має позитивний досвід виховання. Батьки виховали 7 гарних синів, які є прикладом для наслідування. Ніні Опанасівні Ярошенко присвоєно почесне звання «Мати героїня».

Важливою складовою послуги патронату над дитиною є робота з сім’єю дитини, влаштованої в сім’ю патронатного вихователя, надання їй якісних послуг, спрямованих на подолання складних життєвих обставин, що призвели до розлучення дитини з родиною.

Для узгодженості дій із забезпечення найкращих інтересів дитини, влаштованої в сім’ю патронатного вихователя, та комплексної підтримки в подоланні складних життєвих обставин її батьками утворено міждисциплінарну команду. 

 

 

Валентина Жогло,
директор Роменського міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa