Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 16 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
22.11.2018

22.10.2018 у залі засідань Роменської міської ради відбулась презентація Проекту прогнозу економічного і соціального розвитку міста Ромни на середньостроковий період, роботу над яким проводив Сумський державний університет і який буде винесений на затвердження міській раді. 

Прогноз визначає розвиток міста до 2022 року і спрямований на ефективне розв’язання проблем економічного і соціального характеру та досягнення стабільного економічного зростання. Метою розробки Проекту стало формування орієнтирів розвитку міста для їх використання під час підготовки проектів бюджету м. Ромни та інших програмних і прогнозних документів, що дозволить планувати подальшу стратегію розвитку.

Відповідальні виконавці проекту С.В. Лєонов, професор кафедри економічної кібернетики Навчально-наукового інституту бізнес – технологій Української академії банківської справи СумДУ та О.М. Маценко, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки і менеджменту ім. Олега Балацького СумДУ представили презентацію Прогнозу економічного і соціального розвитку міста Ромни на середньостроковий період.

У заході взяли участь керівники комунальних підприємств, підприємств по обслуговуванню житла, надання послуг водопостачання та водовідведення, структурних підрозділів міської ради та її виконкому, депутати міської ради, громадський діяч Гец І.О. та голова секції містобудування Національної спілки архітекторів у Сумській області Біленко О.І.

 
Управління економічного розвитку

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa