Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 16 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Презентація програми «Готові до співпраці з Німеччиною» (program «Fit for Partnership with Germany»)
21.11.2018

20 листопада 2018 року в залі засідань міської ради в рамках проведення днів програми відбулася презентація програми «Готові до співпраці з Німеччиною» (program «Fit for Partnership with Germany»). На презентації були присутні представники облдержадміністрації, експерти офісу німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні в м. Київ, випускники програми, а також   керівники підприємств малого та середнього бізнесу, підприємці і керівники комунальних закладів та закладів охорони здоров’я. Презентація об’єднала підприємців м.Ромни, Роменського, Липоводолинського та Недригайлівського районів.

З вступним словом виступив міський голова Сергій Салатун, який розповів про ціль візиту гостей до нашого міста.

Детально доповів про программу експерт програми, представник проектного офісу німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні в м. Київ Клисенко Євгеній Юрійович.

Дана програма існує більше ніж 15 років та об’єднує 19 країн світу. Україна долучилася до програми другою після Росії, і на сьогодні по кількості учасників займає 2 місце і залишається вагомим членом програми.

В рамках програми діє 13 освітніх центрів на території Німеччини. За весь період в програмі взяли участь більше ніж 13 тис. осіб, в тому числі з України – 1,3 тис. осіб, а з Сумської області – 80 осіб. Програма дає можливість кооперації не лише з представниками німецької сторони, а й з іншими учасниками. Щороку близько 1000 учасників програми підвищують кваліфікацію в сфері зовнішньоекономічної діяльності, отримують інформаційні знання, навички та управлінські компетенції, що допомагають налагоджувати співробітництво з  німецькими партнерами та встановлювати прямі зв’язки і контакти з компаніями. Участь в програмі-це концентрована практика як працювати на німецькому ринку.

Програма «Готові до співпраці з Німеччиною» сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

Експерт програми проінформував про формати груп на 2019 рік, порядок подання заяв на участь у програмі та підготовку учасників до поїздки в Німеччину.

У 2019 році
українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками:

1.    Економічна кооперація (без галузевої специфіки, всі підприємства) – на англійській  мові,

2.    Економічна кооперація (з галузевою специфікою, всі підприємства) – на англійській мові:

-         в сфері енергоефективності в промисловості,
-         в секторі охорони здоров’я,
-         в аграрному секторі (на російській мові),
-         в сфері екологічної утилізації відходів,

3.    Format Industrie 4.0 (новий формат на англійській мові стажування).
-       Інтегрована автоматизація, промислові ІТ, передача і управління електроживленням,
-       Інтегровані процеси та ІТ-рішення (цифрова фабрика),
-       Інтегровані енергетичні системи та мобільність,
-       Промислове постачання: інноваційні субконтрактируючі рішення і легка конструкція,
-       Передача досліджень і технологій.

Своїми враженнями від участі у програмі поділилися випускники Дмитро Самохвалов та Назаренко Олексій.

Представник облдержадміністрації Леонід Троян в заключному слові закликав представників бізнесу Роменщини брати участь у даній програмі.
 
 
 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa