Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 27 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про висвітлення інформації
29.03.2019

Управління адміністративних послуг Роменської міської ради просить Вас опублікувати статтю на сайті Роменської міської ради наступного змісту:

28.03.2019 року  з метою підвищення кваліфікації працівників центрів надання адміністративних послуг в Управлінні адміністративних послуг Роменської міської ради відбувся семінар-тренінг на тему «Державна реєстрація нерухомості та бізнесу через центри надання адміністративних послуг» , який провели представники Головного територіального управлянні юстиції у Сумській області Вишняк Тетяна та Петрик Василь.

В ході тренінгу було обговорено проблемні питання в сфері державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань, реєстрації речових прав на нерухоме майно

Окрім цього, обговорено питання взаємодії роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та Центрів надання адміністративних послуг щодо надання останнім статистичної звітності. Заступником начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Сумській області – начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тетяною Пчеляною було проведено спільну нараду-семінар із працівниками Роменського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та Центру надання адміністративних послуг міста Ромни, який відповідно до наказу Міністерства юстиції України № 2825/5 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» реалізує проект Мін'юсту стосовно видачі документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через Центри надання адміністративних послуг, з метою покращення надання адміністративних послуг.

Під час навчання акцентували увагу на порядку та особливостях прийому заяв і документів стосовно державної реєстрації актів цивільного стану, обговорено проблемні питання у сфері державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських об’єднань, реєстрації речових прав на нерухоме майно, державним реєстраторам надані рекомендації, щодо їх вирішення.

Учасники тренінгу взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару, та задоволені отриманими  відповідями з проблемних питань. Чекаємо на подальшу співпрацю та корисні тренінги семінари в процесі подальшої роботи.

 Начальник Управління                                                             П. ОГАНЕСЯН

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa