Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 3 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
18.04.2019

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Основне питання порядку денного – забезпечення дотримання роботодавцями вимог законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці. Крім того, проаналізовано проведену роботу щодо легалізації найманої праці.

На засіданні розглянуто стан дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці на 10 підприємствах, установах та закладах, представники яких надали змістовні пояснення щодо причин низького рівня оплати праці та неповної зайнятості найманих працівників.

Начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Л.М. проінформувала, що у січні-березні 2019 року інспекторами праці виконкому проведено 13 інспекційних відвідувань, в .ч.:

-       з питання дотримання трудового законодавства в частині додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці 2 відвідування;

-       з питання додержання трудового законодавства в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками 10 відвідувань;

-       з питання додержання трудового законодавства в частині дотримання строків виплати заробітної 1 відвідування.

За результатами інспекційних відвідувань винесено 2 приписи щодо усунення виявлених порушень трудового законодавства, складено 2 протоколи на посадових осіб про адміністративне правопорушення.

Винесено 3 постанови про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами  на загальну суму 20865 грн.

У поточному році аналізом щодо визначення об’єктів відвідування, які мають високий ризик застосування праці незадекларованих працівників, охоплено 42 об’єкти підприємницької діяльності. В результаті проведеної роботи легалізовано 12 робочих місць.

Крім того, проведено 16 відвідувань роботодавців з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.

Робоча група й в подальшому щомісячно працюватиме з роботодавцями, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру, проводитиметься робота, спрямована на виявлення фактів недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, а також роз’яснювальна та консультативна. 


За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa