Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

Салатун Сергій Андрійович
Спортивні новини
09.06.2009

Кіокушин-карате

30 травня 2009 року в м. Полтава відбувся відкритий Чемпіонат м.Полтава „Кубок новачка” з кіокушин-карате., в якому взяла участь і команда нашого міста.

Змагання проходили у 3-х вікових категоріях. Наші юні спортсмени виступали у 3-х фіналах з шести вагових категоріях та вибороли дві золоті та одну срібну медалі.

У своїх вагових категоріях чемпіонами стали Чекало Артем (СЗОШ № 1) та Зав -городній Денис (с.Гудими). Срібну медаль виборов Медведенко Максим (СЗОШ № 1).

Готував команду до змагань тренер з кіокушин-карате Магомедов С.Р.

Спортсмени та батьки дякують за надану допомогу ТОВ „Ромни-Інвест” (директор Коломиєць В.М.).

Бокс

29-31 травня в м.Конотоп відбувся 4-й традиційний обласний турнір з боксу, присвячений Дню захисту дітей. В змаганнях приймали участь спортсмени Сумської, Чернігівської областей та м.Полтави.

Боксери спортклубу „Юність „ (коледж СНАУ) в загальному заліку посіли 1-е місце ,а в особистому заліку Дробоног Дмитро (60кг), Тимошенко Вадим (64 кг), Іваницький Богдан (91 кг) (усі студенти коледжу СНАУ) вибороли 2-е місце.

Найкращі результати показали та переможцями турніру у своїх вагових категоріях стали боксери - Батіжевський Владислав (СЗОШ № 1) , Литвиненко Олександр (ВПУ) та Скиба Дмитро (ВПУ).

Готував команду до змагань тренер Дмитренко Богдан, який висловлює подяку голові спортклубу „Ромен” Карпенко С.І, за надану фінансову підтримку команді.