Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про сплату внесків на загальнообов’язкове страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування
20.05.2009

Введення в дію Постанова КМУ 14 квітня 2009 року №366 «Про сплату внесків на загальнообов’язкове страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування» на сьогодні є актуальним питанням для представників малого та середнього бізнесу. Тому, відділом стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва спільно з Управлінням Пенсійного фонду України в м.Ромни проведено 20 травня робочу зустріч з представниками об’єднань підприємців міста. На зустрічі були присутні заступник міського голови з економічних питань, начальник Управління пенсійного фонду України в м. Ромни та його заступник, голова місцевої профспілки «Наша Воля», заступник голови громадської організації «Ділова Агенція розвитку», голова громадської організації «Іллінський ярмарок», голова профспілки представників кооперації та інших форм підприємництва, голова Асоціації перевізників, а також приватні підприємці та представники засобів масової інформації.
Представники Управління Пенсійного фонду України в м. Ромни дали вичерпні роз’яснення щодо застосування даної Постанови та звернулися до представників об’єднань підприємців довести дану інформацію до широкого кола представників бізнесу.

Представники об’єднань підприємців висловили також свою думку стосовно введення в дію даної Постанови та вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України і Держкомпідприємництва зі зверненням щодо врегулювання даного питання в частині відповідності іншим законодавчим актам.

Відділ стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва запросив всіх присутніх на зустріч з представниками обласного фонду підтримки підприємництва щодо юридичного роз’яснення застосування даної Постанови, а також на семінар на тему «Психологія управління колективом». Зустріч та семінар відбудуться 10 червня у міськвиконкомі.

Довідки за телефоном 2-26-68.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa