Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оголошується конкурс на участь в Українській школі політичних студій
27.01.2009

19 грудня 2007 року розпочато набір учасників до Української школи політичних студій. Під час навчання в УШПС у 2008 році слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три з них відбудуться в Україні, одна – у місті Страсбург, Франція.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• досягли значних професійних звершень у сфері політичної, громадської, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, державної служби, юриспруденції;

• займають активну громадянську позицію;

• здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;

• є віком до 35 років.

Українська школа політичних студій є спільною Програмою Ради Європи та Лабораторії законодавчих ініціатив, що започаткована з метою формування, навчання та підтримки нової генерації політиків, лідерів громадянського суспільства, державних службовців, журналістів, науковців, підприємців, юристів, яким під силу сформулювати та реалізувати українську європейську ідею.

Випускниками УШПС вже стало більше 70 осіб – представників громадської та політичної діяльності, журналістики, бізнесу, державної служби та юриспруденції.

Близько 60 провідних міжнародних експертів, політиків, науковців та дипломатів із різних куточків світу – від Японії до Канади – щорічно залучаються у якості викладачів до діяльності Школи. Зокрема, перед слухачами виступали: Борис Тадич, Президент Республіки Сербія; Террі Девіс, Генеральний Секретар Ради Європи; Сергій Станішев, Прем’єр-міністр Болгарії; Кім Кемпбел, екс-прем’єр-міністр Канади; Мілан Кучан, екс-президент Словенії; Джон Х’юм, лауреат Нобелівської премії та багато інших відомих людей.

УШПС було відкрито 9 листопада 2005 року з нагоди десятиріччя вступу України до Ради Європи. За короткий період своєї діяльності Школі вдалось стати одним із провідних освітніх проектів – і не лише в Україні. Вона зайняла гідне місце у Європейській мережі шкіл політичних студій Ради Європи, яка сьогодні складається із шістнадцяти інституцій. До мережі входять школи, що працюють у Белграді (Сербія), Бухаресті (Румунія), Кишиневі (Молдова), Москві (Росія), Пріштіні (Косово), Скоп’є (Македонія), Софії (Болгарія), Тбілісі (Грузія), Загребі (Хорватія), Єревані (Вірменія), Тірані (Албанія), Баку (Азербайджан), Сараєво (Боснія і Герцеговина), Подгоріці (Чорногорія) та Мінську (Бєларусь).

Серед випускників Європейської мережі шкіл політичних студій цілий ряд посадовців найвищого рангу (зокрема, Прем’єр-міністр Болгарії, спікер парламенту Сербії, ряд міністрів та заступників міністрів), депутати законодавчих та місцевих органів влади, керівники громадських організацій, журналісти, бізнесмени та інші.

Основними темами, які розглядаються у рамках Школи, є:

(1) Демократія. Політичні процеси. Національна ідея;

(2) Засоби масової інформації. Масові комунікації;

(3) Ключові реформи в Україні. Аналіз публічної політики;

(4) Місцеве самоврядування та регіональна політика;

(5) Соціальна ринкова економіка і демократія;

(6) Міжнародна політика та європейська інтеграція.

Значення цього проекту було підкреслено Комітетом Міністрів Ради Європи, який 11 січня 2006 року відзначив створення Української школи політичних студій одним із кроків, що мають особливе значення для демократичного розвитку України.

Участь у Школі є безкоштовною для учасників. Витрати (проживання, харчування, навчання, роздаткові матеріали, переліт до Страсбургу тощо; крім проїзду у межах території України) покриваються за рахунок Школи. УШПС залишає за собою право встановити реєстраційний внесок за участь у Літньому Університеті Демократії у сумі, що не перевищує еквівалент 100 євро.

Підтримка УШПС здійснюється Радою Європи та Європейською Комісією, Урядом Японії та Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні. Із детальною інформацією про УШПС та умовами вступу (включаючи аплікаційну форму) Ви можете ознайомитись на її веб-сторінці (www.usps.org.ua) у рубриці "Участь у Школі".

Заявки на участь у Першому турі конкурсу приймаються до 31 січня 2008 року (завантажити текст Заявки).

Також на веб-сторінці УШПС Ви можете ознайомитись із:

• загальною інформацією про УШПС;

• змістом та часом проведення сесій;

• переліком викладачів;

• списком випускників;

• інформацією про Європейську мережу шкіл політичних студій;

• фотогалереєю;

• відео-роликом із Літнього Університету Демократії; (mms://coenews.coe.int/vod/070615_W01_e.wmv)

• тощо.

Із додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до:

• координатора Української школи політичних студій Анжели Євгеньєвої електронна адреса: angela@laboratory.kiev.ua, тема “Question” телефон: +38 044 531 37 68

• інформаційного менеджера Світлани Матвієнко електронна адреса: svitlana@laboratory.kiev.ua, тема “Question” телефон: +38 044 531 37 68

04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 33, офіс 8

тел.: (+38 044) 531 37 68 факс: (+38 044) 425 25 33

http://www.usps.org.ua

http://www.parlament.org.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa