Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
«Трикутник» батьки-вчителі-учні у дії
20.02.2009

11 лютого 2009 року у Роменській загальноосвітній школі І - ІІ ступенів № 8 відбулося чергове засідання міського об’єднання батьківської громадськості «Трикутник» за участю представників відділу освіти та батьківської громадськості, а також членів Дитячої дорадчої ради. У його роботі взяли участь заступник міського голови з гуманітарних питань Книга В.Ю., начальник відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Горбик З.Г., начальник відділу у справах сім’ї та молоді Кревсун О.О., директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жогло В.О., начальник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Безверхий Ю.Г.

Із вітальним словом до учасників зібрання звернулася Горбик З.Г., яка зазначила, що першоосновою розвитку особистості є виховання дитини в сім’ї. Адже у дошкільному навчальному закладі дитина перебуває близько 4 років, у загальноосвітньому – 11, а в сім’ї – усе життя. Цю думку продовжила і голова міського батьківського об’єднання «Трикутник» Завадько Т.В. Вона ще раз довела, що важливу роль у вихованні та розвитку дитини відіграє родина, а будь – яке сказане слово батьком чи матір’ю стає цеглиною, з якої формується особистість, тому материнська мудрість і батьківська любов, доброта й вимогливість, ласка й суворість червоною ниткою повинні проходити у вихованні дитини. Заворотько І., голова Дитячої дорадчої ради, підтвердила думку про те, що мудра співпраця батьків і вчителів на засадах толерантності перетворює дитину на свідому, високоморальну та творчу особистість.

З метою позитивної співпраці батьків-вчителів-учнів на засіданні було підписано план спільних дій на 2009-2011 роки між міським об’єднанням батьківської громадськості, відділом освіти та Дитячою дорадчою радою.

Учасників зібрання вітали вихованці Роменської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8 (директор Головач І.В.).

Музичним подарунком для учасників семінару та гостей стала пісня у виконанні учениці 10 класу Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Губарь Аліни.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa