Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Консурс бізнес-планів
06.04.2009

15 квітня пройде обласний етап XІ Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Щорічний конкурс проходить з метою підтримки молодіжних ініціатив у галузі підприємництва, за сприяння обласного управління у справах молоді і спорту. Участь у проекті передбачає навчання молоді основам підприємництва шляхом проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, конференцій, допомогу у впровадженні перспективних проектів у життя, надання методично-консультативної допомоги молодим підприємцям щодо організації власного бізнесу.

Для участі необхідно подати заяву, оформлену за встановленим зразком, та бізнес-план. У ньому потрібно розмістити дані про автора, мету і завдання проекту, опис продукту, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, належну кваліфікацію майбутнього персоналу; опис обладнання, відомості про джерела постачання сировини, матеріалів, а також гарантії їх стабільності, залучення субпідрядних організацій, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності та послуг, механізм ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику та ін.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: "виробництво, сфера послуг і торгівля", куди входять різні види економічної діяльності та "соціальний проект", яка передбачає бізнес-плани, що фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, надання соціальних послуг.

У Конкурсі можуть взяти участь громадяни України віком від 14 до 35 років. Заявки та бізнес-плани приймаються за адресами: м. Суми, вул. Леваневського, 26, або м. Ромни, бульвар Шевченка, 6, тел. 51207- відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Роменської міської ради.

Кінцевий термін прийому конкурсної документації – 10 квітня 2009 року.

Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa