Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Виконання містом програми ТАСІС, передача спецтехніки та обладнання, забезпечення її ефективного використання
17.04.2009

16.04.2009 року відбувся «круглий стіл» на тему : «Виконання містом програми ТАСІС, передача спецтехніки та обладнання, забезпечення її ефективного використання». Запрошені на «круглий стіл» керівник та координатор проекту «Сталий територіальний розвиток в Україні» програми ТАСІС, депутати обласної ради, депутати міської ради, члени виконкому, члени громадської ради, керівники підприємств різних форм власності, підприємці, голови квартальних комітетів, засоби масової інформації. Метою проведення даного заходу стало опрацювання питання спрямованого на покращення надання комунальних послуг мешканцям міста шляхом ефективного використання спецтехніки, отриманої, як міжнародна технічна допомога від програми ТАСІС.

На сьогодні місто отримало вже 14 одиниць спецтехніки (екскаватори, бульдозер, каналопромивочна машина, компактор відходів, вакуумний автомобіль, крани, інші автомобілі), обладнання ГІС (геоінформаційна система), обладнання SKADA (для запобігання аварійних ситуацій на водопровідних мережах), 43 комп’ютери (для ведення електронного документообігу між комунальними підприємствами), контейнери для сміття (близько 500 шт.). Вся техніка вже зареєстрована та поставлена на баланс в головному управління міського господарства, але й досі не вирішене питання її розподілу між підприємствами, що надають комунальні послуги населенню. На «круглому столі» присутні обговорили питання подальшого використання техніки та прийшли одностайно до висновку, що необхідно якнайшвидше починати її експлуатацію. Тому, по закінченню «круглого столу» була прийнята резолюція, яка буде направлена на наступну сесію міської ради : «Рекомендувати сесії міської ради прийняти рішення щодо передачі техніки та обладнання підприємствам, що надають комунальні послуги згідно програми ЄС проекту ТАСІС».

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa