Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Населення м. Ромни
24.04.2009

За даними Головного управління статистики у Сумській області по м. Ромни (міськраді) склалася наступна демографічна ситуація: на 1 березня 2009р. проживало 45536 осіб, постійне населення становило 44584 особи. Упродовж січня – лютого п. р. чисельність наявного населення м. Ромни (міськради) зменшилась на 84 особи. Загальне скорочення населення відбулося за рахунок природного скорочення на 51 особу (60,7%) та міграційного – на 33 особи (39,3%).

Природний рух населення у січні – лютому 2009р. по м. Ромни (міськраді) характеризується збільшенням числа народжених та зменшенням числа померлих, про що свідчать дані таблиці. 

Порівняно з січнем – лютим 2008р. число народжених по м. Ромни (міськраді) збільшилось на 11 осіб (16,2%), кількість померлих зменшилась – на 19 осіб (12,8%), шлюбів зареєстровано більше на 19 (в 1,8 рази), розлучень менше майже на половину.

Загальна кількість померлих перевищила кількість народжених в 1,6 раза (у січні–лютому 2008р. – 2,2 рази).

У січні – лютому 2008р. міграційне скорочення населення становило 33 особи, його абсолютне значення на 28 осіб (в 6,6 рази) більше, ніж у січні – лютому 2008р.

За січень – лютий п. р. кількість прибулих проти відповідного періоду минулого року зменшилась на 10 осіб, або на 18,2%, проте кількість вибулих збільшилася на 18 осіб, або на 30,0%.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa