Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Робоча зустріч з питань моніторингу за виконанням Стратегічного плану території
24.04.2009

Виконання Стратегічного плану сталого розвитку місті Ромни та Роменського району передбачає проведення щоквартального моніторингу його виконання. Експерти проекту «Сталий територіальний розвиток» заслуховують звіти міста та району в частині виконання запланованих заходів.

22 квітня 2009 року відбулося засідання моніторингового комітету по виконанню Стратегії сталого розвитку території. Працюючи вже більше року над втіленням Стратегії сталого розвитку території, містом та районом виконані майже всі заплановані на цей період заходи. Нагадаємо, що критичними питаннями по виконанню заходів є «Розвиток малого та середнього підприємництва та сільського господарства», «Розвиток комунальної інфраструктури», «Залучення інвестицій».

Експерт проекту Галина Васильченко відмітила, що за І квартал 2009 року зроблено немало, а саме: напрацювання по «дорожній карті інвестора»; створення відділу Стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва; тісна співпраця з бізнес-центром та громадським активом підприємців (проведення «круглих столів», семінарів, тренінгів); підготовка до випуску англомовного буклету «Ромни інвестиційні»; вивчення питання мікрокредитування суб’єктів господарювання міста та району за рахунок коштів міського та районного бюджетів.

Особливо важливим є питання «Розвиток комунальної інфраструктури», адже воно пов’язане з міжнародною технічною допомогою, яка надходить до міста від Євросоюзу. Експерт висловила сподівання, що сесія міської ради прийме виважене рішення щодо розподілу техніки, яке дасть можливість закінчити втілення Стратегії сталого розвитку території в повному обсязі.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa