Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 5 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Доходи населення
30.04.2009

Середньомісячна заробітна плата по м.Ромни у березені 2009р. складала 1365 грн., що на 11% або на 136 грн. більше, ніж у лютому п.р. За означеним показником м.Ромни займає 6 місце серед міст та районів області.

Найвижчий рівень заробітної плати спостерігається у працівників транспорту та зв'язку (1739 грн.), фінансової діяльності (1722 грн.), освіти (1470 грн.), найнижчий у працівників готельно-ресторанного комплексу (677 грн.).

Упродовж березня 2009р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Ромни збільшилась на 79,4%, або на 618,7 тис. грн. і на 1 квітня становила 1397,8 тис. грн. За типами підприємств економічно активні заборгували 1264,5 тис. грн., економічно неактивні – 75,2 тис. грн., підприємства-банкрути – 58,1 тис. грн. Найбільша сума боргу утворилася на підприємствах промисловості – 1325,3 тис.грн.

Загалом обсяг невиплаченої заробітної плати на початок квітня п.р. дорівнював 9,1% фонду оплати праці, нарахованого за березень місяць.

Начальник О.М. Коваль

Вик. Нагорна О.А.

Довідки за телефоном: 2-26-10
© Управління статистики у Роменському районі, 2009

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa