Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сесія міськради
30.04.2009

29 квітня відбулася тридцять третя сесія Роменської міської ради п’ятого скликання, яку провів міський голова Помаран П.І. У роботі сесії взяли участь 34 депутати із 46 обраних. На засіданні були присутні: голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, планування Кержаков В.І., керівник проекту ТАСІС «Сталий територіальний розвиток в Україні» Бернар Фролішер, керівники підприємств, установ, організацій міста.

Міський голова Помаран П.І. виступив зі звітом про соціально-економічний розвиток в місті у 2008 році. Після запитань та обговорення депутати прийняли звіт міського голови до відома.

Керівник проекту ТАСІС «Сталий територіальний розвиток в Україні» Бернар Фролішер виступив перед депутатами по питанню забезпечення належного зберігання та ефективного використання технічної допомоги, отриманої від проекту. Після палких дебатів депутати прийняли рішення «Про прийняття в комунальну власність міста та постановку на баланс отриманої технічної допомоги від проекту ТАСІС і розподіл її між підприємствами та організаціями».

Депутат міської ради Жарий А.Г. вніс депутатський запит щодо скасування рішення виконкому від 02.03.2009 «Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення, які надаються населенню і бюджетним організаціям ДП «Аква-Сервіс» і «Сток-Сервіс» ПП «Еліпс». Але проект рішення не набрав необхідної більшості голосів.

На сесії було підняте питання про створення комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню в місті. Депутати розглянули запропонований Статут підприємства, але проект рішення про створення підприємства також не набрав необхідної більшості голосів.

Депутатами були розглянуті 28 питань порядку денного, по яким прийняті відповідні рішення.

Заступник міського голови Литвиненко Ю.А. поінформував про використання коштів бюджету розвитку.Начальник відділу
по організації діяльності міської ради Л.Г.Сосненко

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa