Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Інформує Управління статистики Роменського району
07.05.2009

У 2008р. підприємствами та організаціями усіх форм власності за рахунок усіх джерел фінансування по м.Ромни освоєно 52,0 млн.грн. капітальних інвестицій. Найвагомішу частку з них (88,3% загального обсягу) становили інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво і придбання машин та обладнання).

Обсяг інвестицій в основний капітал склав 45,9 млн.грн., а це майже наполовину менше освоєнь 2007р.За видами економічної діяльності 30,6% усіх інвестицій в основний капітал спрямовано у розвиток промисловості. Найбільша частка вкладень (22,9%) освоєна підприємствами переробної промисловості, що становить 10,5 млн.грн.

Основним джерелом капітальних вкладень залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 32,8% загального обсягу. Частка коштів державного та місцевих бюджетів становила 16,5%, кредитів банків – 3,8%. Кошти населення на будівництво власних квартир в загальному обсязі капітальних вкладень склали 12,2%. Питома вага коштів населення, використаних на індивідуальне житлове будівництво – 33,9% усіх інвестицій в основний капітал.

Начальник О.М.Коваль

Довідки за телефоном: 2-26-10
© Управління статистики у Роменському районі, 2009

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa