Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Криміногенна ситуація
26.06.2009

За повідомленням Головного управління статистики (за даними МВС України в Сумській області) у січні–квітні 2009р. в цілому по області було зареєстровано 2575 злочинів загальнокримінальної спрямованості, в порівнянні з відповідним періодом минулого року їх кількість зменшилась на 5,2% або 133 злочини. За квітень 2009р. МВС в області зареєстрував 349 злочинів. 

В загальній кількості зареєстрованих злочинів загальнокримінальної спрямованості за січень–квітень 2009р. найбільша частка припадає на злочини тяжкі та особливо тяжкі які склали 42,3% (в січні–квітні 2008р. – 40,8%), крадіжки – 34,78% (в січні–квітні 2008р. – 27,6%), грабежі – 11,1% (показник залишився на рівні минулого року), хуліганство – 5,6% ( в січні–квітні 2008р. – 4,8%), шахрайство – 5,3% (січні–квітні 2008р. – 5,9%). 

Порівнюючи кількість зареєстрованих злочинів з відповідним періодом минулого року по окремих їх видам суттєво зменшилися показники “втягнення не повнолітніх у злочинну діяльність” в 3,6 рази, “вимагання” в 2,0 рази, “порушення правил дорожнього руху “ в 1,8 рази, “умисні тілесні ушкодження” в 1,6 рази. 

Окремі види злочинів в січні–квітні 2009р. в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшились, а саме: “розбій” та “хуліганство” в 1,1 рази, “зґвалтування (та замах)” і “крадіжки” в 1,2 рази. 

Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa