Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 28 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запрошення будівельних організацій до участі у тендері
12.08.2009

Проект удосконалення системи соціальної допомоги в Україні

Уряд України отримав позику від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) для фінансування проекту „Удосконалення системи соціальної допомоги” і має намір використати частину цих коштів для оплати ремонтно-будівельних робіт в приміщенні управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради.
Ремонтно-будівельні роботи передбачається розпочати в вересні-жовтні 2009 року. 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради запрошує будівельників (компанії та приватних підприємців) підтвердити свою зацікавленість щодо виконання робіт.
Тендер на виконання цих робіт буде проводитись безпосередньо управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради у 2009-2010 роках. 

Вибір здійснюється відповідно до процедур, узгоджених МБРР. З процедурами та типовою тендерною документацією можна ознайомитись в управлінні праці та соціального захисту населення виконкому Роменської міської ради за адресою: м.Ромни, б-р Шевченка,8 (3 пов., каб. № 16). 

Зацікавлені компанії мають надати наступну інформацію щодо своєї кваліфікації у будівництві:
• копію ліцензії
• рекламні матеріали (якщо є)
• тривалість діяльності у будівництві
• розмір виручки за два останні роки
• розмір штату компанії
• досвід виконання ремонтів офісних приміщень – перелік, дати виконання, назви замовників, приблизну вартість
• кваліфікований персонал (головний інженер, інженер з техніки безпеки, виконроб), який може бути залучений до виконання робіт (освіта, стаж роботи, категорія, досвід виконання подібних завдань)
• перелік основного обладнання наявного для виконання робіт
• наявність фінансових ресурсів. 

Для участі у тендері компанії можуть також подавати спільні заявки. 

Зацікавлені компанії можуть одержати рекомендовану форму надання інформації за адресою: м.Ромни, б-р Шевченка,8 (3 пов., каб. № 16). 

Додаткову інформацію можна отримати з 10.00 год. до 17.00 год. за нижче зазначеною адресою. Листи про зацікавленість мають бути надіслані в якомога коротший термін, але не пізніше 21 серпня 2009 року на адресу: м.Ромни, б-р Шевченка,8 (3 пов., каб.№ 16).

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa