Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 7 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Житлові субсидії
03.09.2009

Надання населенню субсидій є соціальною допомогою держави сім'ям, які її потребують. У місті Ромни протягом січня–липень 2009р. субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії були призначені 308 сім’ям на суму 15,8 тис. грн. Порівняно з цим же періодом минулого року кількість сімей збільшилась на 8,4%, а сума призначених їм субсидій – на 19,7%. 

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю становив 27,3 грн. проти 44,4 грн. за липень 2008р.
Найбільш чисельними категоріями отримувачів субсидій є одинаки (88,3%) та сім’ї, які складаються з двох осіб (8,8%). 

Заборгованість відділів субсидій перед організаціями, що надають населенню житлово-комунальні послуги, на кінець липня відсутня. 

Крім того, у січні–липні 2009р. отримали субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива 117 сімей на суму 47,8 тис.грн. 

Заборгованість бюджетів по виплаті населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат, пов’язаних з придбанням твердого палива і скрапленого газу, на кінець липня 2009р. склала 0,5 тис.грн.


Міськвиконком

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa