Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 1 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Мислителі, мрійники, діячі….
01.10.2009

Виховання життєздатного покоління, становлення молоді як творчої сили суспільства неможливе без практичної самодіяльності, самостійності, самоврядування, без розвитку лідерства. 

Лідерська або соціальна обдарованість, - окремий тип обдарованості, якому останнім часом приділяється посилена увага, оскільки в будь-якому суспільстві завжди існує потреба в людях мислячих, ініціативних, спроможних бачити перспективу та проблеми, приймати рішення, здатних організувати їх виконання. 

Найголовніший закон Дитячої дорадчої ради, яка існує в нашому місті: "Людина в цьому світі лиш добро повинна творити". ДДР починає крокувати рідним містом від своєї оселі, від своєї родини. В 2009-2010 навчальному році ДДР має багато планів і задумів, які вже почали реалізувати. Молодь небайдужа до стану річок і водойм міста, тому долучається до акції "До чистих джерел", продовжує свою роботу над акцією "Парад квітів", планує провести фестиваль до дня інваліда "Повір у себе і в тебе повірять інші". 

До святкування Дня міста був оголошений конкурс серед загальноосвітніх шкіл міста на кращу пісню про Ромни, зараз підводяться підсумки. Роботи переможців конкурсу будуть висвітлені на сайті м.Ромни.
Попереду нові проекти, акції, кропітка творча робота. Кожен член ДДР прагне якнайкраще розкрити свої можливості й таланти, стати особистістю у звичайному житті та організації. 

Методист Роменського центру позашкільної освіти
та роботи з талановитою молоддю
Грицай Н.М.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa