Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Наша молодь в європейській інтеграції
30.10.2009

28 жовтня 2009р. в актовому залі Роменського коледжу СНАУ було проведено семінар на тему «Інтеграція - європейський напрямок розвитку України» серед студентів провідних спеціальностей на основі матеріалів начальника відділу стратегії розвитку, інвестицій та підприємництва Головко Тетяни Іванівни, начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді м. Ромни Кревсун Олени Олександрівни та викладача економічних дисциплін РК СНАУ Муращенко Аліни Олександрівни.


Було порушено питання з прискорення позитивних змін в українській адміністрації та самоврядуванні, у приготуванні до кращого використання шансу розвитку, які несе в собі сусідство з Європейським Союзом. Також зроблено акцент на участь молоді в європейській інтеграції та заснування євро клубу в м. Ромни при даному коледжі.


Проведено усне опитування та анкетування серед студентів стосовно вище згаданих питань. Можна зробити висновки, що сучасна молодь зацікавлена в участі України в Євросоюзі та прагне впливати на це своєю ініціативністю та зусиллями.


Питаннями створення євро клубу в м. Ромни на базі РК СНАУ займається Муращенко А. О., яка є випускницею «Української майстерні європейської інтеграції» при сприянні Інституту політичної освіти за програмою «Польська допомога» МЗС Республіки Польща. Вона успішно пройшла навчання в Україні та практику в Польщі. І сьогодні володіє достатніми знаннями стосовно створення такого молодіжного об'єднання в нашому місті.

Метою створення евро клубу є:
o поширення та розповсюдження інформації про Європу, європейські країни та Євросоюз;
• поширення нових форм поза навчальної діяльності молоді;
• налагодження співпраці з іншими європейськими клубами України та
• закордоном;
• пізнання Європи, розпочавши з рідного краю.

Даний захід проведено з метою залучення молоді до корисного проведення вільного часу, виховання в ній європейського духу, та застосування набутих знань в великій європейській державі.

Організатор з питань створення євро клубу
Муращенко А. О.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa