Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 8 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Запрошення до участі у Другому національному конкурсі «Краще підприємство для родини»
27.11.2009

На виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків» та Державної програми з утвердження тендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» запрошує великі, середні та малі підприємства, установи та організації всіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями до безкоштовної участі у Другому національному конкурсі «Краще підприємство для родини», який проводиться за підтримки Міністерства праці і соціальної політики України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва, журналу «Единственная» і газети «Дело». 

Метою конкурсу є визначення кращої практики компаній щодо знаходження балансу між сім'єю і роботою, заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики для створення сприятливих умов щодо розвитку сім'ї та збереження її кращих традицій. Конкурс дозволить продемонструвати не лише позитивний досвід турботи українських підприємств про своїх співробітників та їх родини, а й підтримати малий та середній бізнес, який в умовах фінансової кризи потребує особливої уваги. 

Підприємства оцінюватимуться за наступними критеріями: робочий час та організація праці, особистісний розвиток працівників, послуги для працівників та їх сімей, політика підприємства щодо родини співробітників, рівні права у працевлаштуванні для чоловіків і жінок. 

Анкети для участі у конкурсі приймаються до 1 грудня 2009 року за електронною або поштовою адресами: ms@csr-ukraine.org, бульвар Верховної Ради 29, оф. З, м. Київ, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Україна, 02094. 

За додатковою інформацією просимо звертатись до контактної особи Марини Саприкіної: тел. (044) 558 77 32, (050) 685 04 31. Вся інформація про перебіг конкурсу в обов'язковому порядку розміщується на сайті Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»: www.csr-ukraine.org та сайтах партнерів.

Управління економіки виконавчого комітету

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa